X

Przeznaczenie

Najczęstsze scenariusze użycia
dla których Copa Di Vino jest doskonałe

Sprzedaż detaliczna

Copa Di Vino jako wino klasy premium jest już obecne i wyróżniane wokoło 13 000 sklepach w 48 stanach Stanów Zjednoczonych. Stanowi świetną alternatywę dla mieszanych drinków bądź piwa – wraz z silnie rosnącym rynkiem wina w Polsce i już dojrzałym rynkiem europejskim Copa idealnie wpisuje się w zapotrzebowanie, które dotąd było zaspokojone jedynie na nielicznych lokalnych rynkach Francji, Włoch i Hiszpanii.

Oferujemy pomoc we wszystkich procesach dystrybucyjnych i logistycznych jako przedstawiciel marki w Europie. Zapraszamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaspokoimy ciekawość wobec tak charakterystycznego produktu.

Nasz partner:

Tequila Shop

Hotele

Trudno o bardziej odpowiedni prezent dla gościa hotelowego niż wino klasy premium czekające wieczorem na gościa w pokoju bądź recepcji. Praktyka sprzedaży pokazuje, że nasze wina nie zawsze muszą być produktem kryjącym się w barze lecz sprawdzają się rewelacyjnie jako element wizerunku, podarunek bądź najzwyczajniej w świecie – ciekawostka.

Nasz partner:

Hotelik 31

Restauracje

W restauracjach Copa jest miłym zaskoczeniem dla wszystkich wahających się między zakupem kieliszka a całej butelki wina. Restauratorzy uwielbiają nasze wina nie tylko za brak kompromisów w jakości ale i za tak praktyczną formę podania! Wino może już czekać na stoliku, może dumnie prezentować się na barze bądź przy kasie – tutaj ciągle widzimy spore miejsce do kreatywnego podejścia kelnera, managera i każdego restauratora!

Nasz partner:

Jiangsu

Wesela i święta rodzinne

Copa Di Vino wspaniale sprawdza się podczas dużych imprez rodzinnych w tym także ślubów. Dlatego uczestniczymy w Targach Ślubnych w Poznaniu – korzystając z okazji możesz osobiście poznać wszystkie dostępne wina i akcesoria jakie oferujemy.

Współpraca

Pola golfowe

Tylko relaks czy aż spotkanie biznesowe? Wysokiej klasy wino w innowacyjnej formie podania zwłaszcza w takich okolicznościach to z pewnością dobry pomysł! Copa Di Vino zdobywa uznanie w renomowanych klubach golfowych w Stanach Zjednoczonych.

Współpraca

Catering

Wino Copa dla firm cateringowych są zarazem wielkim ułatwieniem jak i szansą na zwiększenie konkurencyjności. Catering może świadczyć usługi wzbogacając je o alkohol bez dodatkowego barmana. Ilość tak dostarczonego wina jest już od samego początku bardzo precyzyjnie wydzielona i wręcz przygotowana do spożycia z pominięciem procesu rozlewania, organizowania kieliszków oraz ich późniejszego mycia.

Współpraca

Konferencje i wydarzenia publiczne

Wina w szklance pozwalają idealnie zagospodarować zapotrzebowanie na ciekawy dodatek do dania czy zestawu konferencyjnego. Łatwo dodać je do np. torebki czy zostawić na miejscu każdego z uczestników. Nie ma potrzeby rozlewania, dozowania, dbania o kieliszki a co chyba najważniejsze – w dużym zamieszaniu pozbywamy się wyjątkowo kruchego a więc i niebezpiecznego szkła kieliszków tradycyjnych!

Współpraca

Opowiedz nam jak chciałbyś zaoferować wina Copa
chętnie wyróżnimy Twój pomysł i inicjatywę!
Opowiedz nam