X

Współpraca

Wszystko co możemy osiągnąć wspólnie

Copa Di Vino w Twojej ofercie?

James-Martin

Poznajmy się

Specjalnie dla Was odwiedzamy Polskę aby rozwijać markę Copa Di Vino w Europie. Budujemy tutaj infrastrukturę i zespół aby móc zaoferować Wam pełne doświadczenie z naszymi winami. Prawo, dystrybucja, logistyka, materiały promocyjne i umocowanie marki na rynku – w tym wszystkim dokładamy starań aby Waszym zadaniem była już tylko degustacja.

Wieloletnie doświadczenie w budowaniu winiarni bez najmniejszych kompromisów w kwestiach jakości, pozwoliło mi zaobserwować rynkową szansę i konsumenckie zapotrzebowanie na wina w znacznie poręczniejszej formie niż dotąd. 2-letnie prace nad szklanką pełniącą tym samym rolę butelki okazały się wielkim sukcesem bo wina zdobywają uznanie już także poza Stanami Zjednoczonymi. Zapraszam Was do współpracy w Polsce – nasz europejski partner oferuje obsługę w całym procesie dystrybucji ale i umożliwia zakup nawet pojedynczych win Copa wraz z dostawą do Twojego domu.

James Martin – Założyciel i CEO Copa Di Vino

Jesteśmy w Polsce!

Wyręczymy Cię w kwestiach takich jak:

Import

Zajmujemy się procesem importu z USA bezpośrednio od producenta posiadając wyłączność na dystrybucję w Polsce.

Prawo

Monitorujemy zmiany w prawie, posiadamy wszelkie uprawnienia i już wypracowane procedury.

Dystrybucja

Posiadamy własny magazyn oraz dział dystrybucji, który jest gotów dostarczyć dowolną ilość naszych win w dowolne miejsce w kraju i Europie.

Promocja

Aktywnie zajmujemy się promocją nowej marki na polskim rynku oraz zapewniamy dostęp do materiałów reklamowych oraz elementów ekspozycji.

Doradztwo

Służymy radą i pomocą w uruchomieniu sprzedaży win Copa także w formie sklepu online dzięki wypracowanemu przez nas umocowaniu w prawie tej formy prowadzenia sprzedaży.

Oferta hurtowa

Dbamy o partnerów proponując modele sprzedażowe dla poszczególnych sektorów oraz preferencyjne oferty cenowe dla zaufanych odbiorców.

Zgłoszenie

odbiorcy hurtowego

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych sprzedażą o większej skali. Z przyjemnością przedstawimy ofertę początkową oraz szczegółową ofertę hurtową.

Prosimy o kontakt na adres sklep@copadivino.pl bądź poprzez formularz dostępny po prawej.

Logo_round_220px_transparent

Imię i Nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Organizacja

Temat

Treść wiadomości

Zapoznaj się z produktami i skorzystaj z oferty detalicznejOferta